Affilbox je software, který slouží k provozování vlastního affiliate programu. Hodí se tedy pro různé eshopy, ale také pro jednoproduktové obchody, místo si najde i pro seznamky či online hry.

Za tímto produktem stojí Mário Roženský, který je v české affiliate komunitě velmi známá osoba, také provozuje SupportBox.  AffilBox byl založen v roce 2011 a od té doby prošel velkým zlepšením.

Z pozice affiliate partnera mám nejraději programy založené na Affilboxu, jelikož prostředí již znám, mohu používat stejné API atd. Aplikace běží na serverech Affilboxu, takže jej nemusíte instalovat a zařizovat vlastní server, což vám ušetří spoustu problémů a také financí.

Pokud vás provozování vlastního affiliate programu zajímá, máte možnost si Affilbox vyzkoušet na 14 dní, což určitě udělejte.

stav k 18.7.2017

AffilBox využívá momentálně přes 2500 obchodníků, kteří mají celkem přes 28 tisíc partnerů a partneři si vydělali za posledních 30 dní pěkných 4,3 milionu korun. Samozřejmě tyto čísla se budou měnit podle období, například před Vánoci vyplacená provize partnerům bude mnohem vyšší.

Podpora

Jelikož Mário pořádá také Support Day, kde se snaží učit obchodníky, jak mají dělat zákaznickou podporu a jakým způsobem pečovat o zákazníky, tak určitě skvělou zákaznickou podporu poskytuje u všech jeho nabízených aplikací.

Které firmy používají Affilbox

  • Zonky
  • Trikátor
  • econea
  • palmknihy
  • Svět zdraví
  • a dalších více jak 2500 programů

Aby se vám dařilo

Mário Roženský také myslí na to, aby se vám při provozování affiliate programu dařilo, proto se rozhodl napsat pěknou a užitečnou knížku Kniha o Affiliate, kterou si můžete pořídit za 590 Kč a získáte tištěnou knihu, která vás okouzlí svými 176 strany nabitými hodnotnými informacemi.

Kniha se hodí všem eshopům, kteří se chtějí dozvědět, jak vydělávat nejenom získáváním zákazníků přes SEO, PPC a emailing, ale nově také pomocí affiliate marketingu, který je každoročně mnohonásobně populárnější.

Co říkají obchodníci na Affilbox

Zdroj informací: affilbox.cz


Přidán jeden komentář

ProAffil - Affiliate Doktor · 18.7.2017 at 13:02

[…] pozice affiliate partnera musím říct, že aplikace je poměrně dost ořezaná oproti Affilboxu, který rád používám. Jednoduchost mám rád, ale v některých odvětvích ji […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné příspěvky

Affiláci

Affiliate Katalog – místo pro partnery i obchodníky

Znáte nějaký affiliate katalog? Ano, existuje jich několik. Bohužel kampaně, které tam můžete naleznout, nejsou aktuální, a tak často se prokliknete pouze na neexistující stránku či web, který vás přesměruje úplně jinam. Vzhledem k tomuto Číst příspěvek

Affiliate marketing

ProAffil

ProAffil je nová aplikace, jde o přírůstek mezi aplikace Davida Kirše. Aplikace SmartSelling Smart Emailing MioWeb FAPI a nově zmiňovaný ProAffil Vlastnosti ProAffilu Jednoduchost Z pozice affiliate partnera musím říct, že aplikace je poměrně dost Číst příspěvek

Affiliate marketing

Jak úspěšně vyléčit váš affiliate web

Občas se stane, že námi vysněný affiliate web nevydělává, přestože jsme do něj vrazili moře času a také financí. Je potřeba takovou situaci řešit. Co máte dělat s affiliate webem, který dlouhodobě nevydělává a nic nenasvědčuje Číst příspěvek