Znáte nějaký affiliate katalog? Ano, existuje jich několik. Bohužel kampaně, které tam můžete naleznout, nejsou aktuální, a tak často se prokliknete pouze na neexistující stránku či web, který vás přesměruje úplně jinam.

Vzhledem k tomuto faktu jsem se rozhodl situaci změnit a vybudovat nejlepší affiliate katalog pro českou a slovenskou affiliate komunitu.

Aktuálnost

Nic vás nenaštve více, když narazíte na neexistující kampaň. Affiliate Katalog je a vždy bude aktuální.

S podvodníky do pekla

Podvodných a nepoctivých affiliate programů existuje celá řada, bohužel se to affilák nemusí dozvědět a dojde k tomu, že takovou společnost bude propagovat.  V affiliate katalogu můžete hodnotit danou kampaň i společnost.

Všechny informace na jednom místě

U každé kampaně najdete spousty informací. Platí také, že čím více informací tam najdete, tak je affiliate program kvalitnější. Najdete tam výši provize, kontakt na affiliate manažera, fakturační údaje a spousty dalšího.

Bezpečnost

Veškerá komunikace probíhá skrz zabezpečený protokol https, takže se nemusíte bát přihlašování a dalších aktivit.

Jste affiliate manažer?

Jestliže spravujte nějaký provizní systém, registrujte se do katalogu a přidejte kampaně, ale možná již existují a v takovém případě si zažádejte o práva k editaci. Převod práv se uděluje ověřením emailové adresy. Jakmile vaše kampaně někdo okomentuje, dostanete okamžitě notifikaci a můžete odpovědět.

Vaší partneři vás budou doslova milovat, když jim budete věnovat svůj čas. Díky tomu váš provizní program poroste do nebeských výšin.

 

Affiliate katalog provozuje Adam Gajdečka.

 


Přidáno 0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné příspěvky

Affiliate marketing

ProAffil

ProAffil je nová aplikace, jde o přírůstek mezi aplikace Davida Kirše. Aplikace SmartSelling Smart Emailing MioWeb FAPI a nově zmiňovaný ProAffil Vlastnosti ProAffilu Jednoduchost Z pozice affiliate partnera musím říct, že aplikace je poměrně dost Číst příspěvek

Affiliate marketing

AffilBox

Affilbox je software, který slouží k provozování vlastního affiliate programu. Hodí se tedy pro různé eshopy, ale také pro jednoproduktové obchody, místo si najde i pro seznamky či online hry. Za tímto produktem stojí Mário Číst příspěvek

Affiliate marketing

Jak úspěšně vyléčit váš affiliate web

Občas se stane, že námi vysněný affiliate web nevydělává, přestože jsme do něj vrazili moře času a také financí. Je potřeba takovou situaci řešit. Co máte dělat s affiliate webem, který dlouhodobě nevydělává a nic nenasvědčuje Číst příspěvek