Spousta affiláků vůbec neinvestuje a potom se diví, že nejsou tam, kde chtěli být. Správná investice dokáže web výrazně posunout a tím může zvýšit zisk v dlouhodobém horizontu.

Kdo neinvestuje, moc nevydělá. Taková je realita a nezáleží, zda jí věříte nebo ne. Každopádně dříve nebo později se vám jistě potvrdí.

Možná jste si mysleli, že není potřeba investovat do affiliate marketingu. OMYL! 

Peter Chodelka

Do môjho nového projektu Výživovo.sk som ešte pred spustením investoval viac ako 100 000 Kč! Momentálne ma projekt stojí ďalších X tisíc mesačne, ktoré investujem predovšetkým do reklamy. Affilák by mal investovať neustále, iba tak dokáže vyrásť.

Zdroj: https://mladypodnikatel.cz/14-mytu-affiliate-podnikani-t28483

Do čeho můžete investovat

Možná vás to hned nenapadne, ale možností je spousta. Záleží na tom, jakým stylem affiliate marketing děláte.

  • texty na web
  • grafika
  • sami do sebe (vzdělání – eBooky, knihy, kurzy, semináře..)
  • do webu
  • propagace

Příspěvky na váš web

Obsah je magnetem na úspěch a proto se vyplatí na něj zaměřit. Najděte si kvalitního copywritera (např. na copywriting.com). Objednejte si nejprve jeden text a pokud bude kvalitní, klidně si nechejte napsat texty za pár tisíc korun. Nezapomeňte si pečlivě sepsat témata na články a cílení na KW (klíčová slova).

Grafika

Jakmile již máte postaráno o obsah, můžete investovat do grafiky celého webu nebo pouze do bannerů či jiných grafických prvků. TIP: Na stovkomatu lze najít levné grafiky (většinou studenti)

Sami do sebe – vzdělání

Tuto investici považuji za nejdůležitější, jelikož se vám určitě vrátí zpátky a to mnohonásobně. Například takový kurz o Google Analytics vám jistě bude k prospěchu. Díky tomu budete moci lépe optimalizovat vaše vstupní stránky, aby návštěvníci na stránce setrvali o něco déle.

Obecně do vývoje webové stránky

Praktický příklad – máte webovou stránku, kde hodnotíte kávovary. A můžete takovou stránku vylepšit tak, že si necháte doprogramovat funkce, díky které budou moci čtenáři také daný kávovar hodnotit, pokud s ním mají zkušenosti.

Propagace

Můžete začít experimentovat například s PPC reklamou nebo jen kupovat PR články. bannery a zpětné odkazy. Zde můžeme také zařadit email marketing, jelikož budete muset platit profesionální nástroj.


Přidáno 0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné příspěvky

Affiláci

Affiliate Katalog – místo pro partnery i obchodníky

Znáte nějaký affiliate katalog? Ano, existuje jich několik. Bohužel kampaně, které tam můžete naleznout, nejsou aktuální, a tak často se prokliknete pouze na neexistující stránku či web, který vás přesměruje úplně jinam. Vzhledem k tomuto Číst příspěvek

Affiliate marketing

ProAffil

ProAffil je nová aplikace, jde o přírůstek mezi aplikace Davida Kirše. Aplikace SmartSelling Smart Emailing MioWeb FAPI a nově zmiňovaný ProAffil Vlastnosti ProAffilu Jednoduchost Z pozice affiliate partnera musím říct, že aplikace je poměrně dost Číst příspěvek

Affiliate marketing

AffilBox

Affilbox je software, který slouží k provozování vlastního affiliate programu. Hodí se tedy pro různé eshopy, ale také pro jednoproduktové obchody, místo si najde i pro seznamky či online hry. Za tímto produktem stojí Mário Číst příspěvek