SmartEmailing je český nástroj, který vám pomůže automatizovat podnikání. Jde o nástroj, který se orientuje na email marketing. Tedy rozesílka na vaší emailovou databázi. Velkou výhodou je, že můžete vytvářet automatizované kampaně a cesty zákazníka.

Sám mám zkušenost s tímto systémem a mohu jej doporučit všem začátečníkům, ale i pokročilým. Výhodou je, že prostředí aplikace je snadno ovladatelné. Například Mautic o kterém jsem psal minule je daleko složitější a nemá podporu, což právě SmartEmailing nabízí vynikající zákaznickou podporu, kterou jsem si sám vyzkoušel.

Sběr emailů

V administraci aplikace si máte možnost vygenerovat emailové formuláře, které následně snadně vložíte na své webové stránky. Nabízejí také pop-up formuláře, které jsou nejúčinnější.

Personalizovaná komunikace

Díky personalizované komunikaci můžete odesílat emaily dle chování vašeho zákazníka. Můžete odeslat email pouze těm, kteří nakoupili, zda si otevřeli poslední email nebo proklikli se na váš web. SmartEmailing přináší úplně nový rozměr do emailové komunikace.

Emailové kampaně

Zvládne je naprosto každý. Doslova. Máte k dispozici několik předpřipravených šablon, které můžete využívat. Pouze změníte text a můžete odesílat a plánovat. Samozřejmě SmartEmailing nabízí také vlastní šablony.

Využívejte SMS komunikaci

Poslední novinkou je funkce, díky které můžete vaše zákazníky kontaktovat nejen klasickým emailem, ale také prostřednictvím SMS. A není tajemstvím, že SMS mají daleko vyšší procentuální čtenost než emaily.

Automatizované kampaně

Nejužitečnější nástroj, který aplikace nabízí. Váš čtenář z vaší webové stránky se přihlásí skrz váš formulář a následně může dostávat automatické emaily. Například vytvoříte cestu zákazníka, emaily, které budou přinášet hodnotný obsah a v pátém emailu můžete například vyzvat zákazníka k objednávce.

Analytika

Jakmile odešlete svůj první email, budete mít přístup ke statistice. Můžete díky tomu analyzovat své emailové kampaně a dále je vylepšovat. Dozvíte se detaily ohledně čtenosti emailů, počtu prokliků odkazů obsažených v emailu atd.

 

Začít používat tento nástroj můžete zdarma do 200 kontaktů v emailové databázi. Zjistíte více na oficiálním webu aplikace.


Přidány 2 komentáře

Adam Gajdečka: 2 roky podnikání - začátky byly kruté + odhaluji čísla · 25.6.2017 at 2:25

[…] hodin, tvořil obsah na web v podobě návodů, komunikoval, posílal emaily s obsahem a používal SmartEmailing. Snažil jsem se o co nejlepší […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné příspěvky

Affiliate marketing

AffilBox

Affilbox je software, který slouží k provozování vlastního affiliate programu. Hodí se tedy pro různé eshopy, ale také pro jednoproduktové obchody, místo si najde i pro seznamky či online hry. Za tímto produktem stojí Mário Číst příspěvek

Email marketing

Využití email marketingu v affiliate podnikání

Email marketing je mocný nástroj, proto jej mám velice rád ve svém affiliate podnikání. Díky email marketingu mohu získávat konverze poměrně snadno, ovšem je potřeba celý proces nastavit a vyladit. Nezbytnou součástí je samozřejmě tvorba Číst příspěvek

Email marketing

Mautic – nástroj na email marketing

Nástrojů na Email marketing existuje mnoho, ale Mautic je podstatně jiný. Mautic je vyvíjen jako Open Source, takže si jej zdarma stáhnete, nainstalujete na server a samozřejmě nakonfigurujete (není to snadné jako instalace WordPressu). Co Číst příspěvek